Ana Sayfa

Hakkımızda

 Vizyon-Misyon

 Referanslar     İletişim
 
   
   
 
 
   
 

 
   
 
   
 
   
 
   
 
 
 
 
 

KARŞI REKLAM TANITIM HİZMETLERİ

HAKKIMIZDA

 1997 yılında kurulan firmamız reklam ve tanıtım alanında hizmet üretmektedir. Yılların getirdiği deneyim ve tecrübeyi, kaliteye verdiğimiz önemi, müşteri memnuniyetini ve dürüst ticaret anlayışını benimseyen firmamız sizlere gururla hizmet etmeyi hedeflemiştir. Karşı reklam olarak firmamız reklam sektöründeki tüm sorunlarınıza çözüm üretici bir yapıya sahiptir.

Günün değişen koşullarını göz önünde bulundurarak, hızlı çalışma temponuz içerisinde size yardımcı olmak ve sorunsuz hizmet, sınırsız seçenek kolaylığı ve mutluluğunu yaşatmaya çalışmaktadır.

Bizler işini seven, deneyimli kadromuzla samimi ve içten bir çalışma ortamını sunmanın heyecanı içinde ilk günden bu güne kadar aynı coşkuyu sürdürüyoruz.

Karşı Reklam grafik tasarım, basım, tanıtım, kurumsal kimlik, organizasyon, seçim kampanyaları, açık hava reklam çalışmaları, dijital baskı, promosyon hizmetleriyle teknik ekipmanları, materyalleriyle birlikte sunarak sorunlarınızına çözüm üretecek bir yapıyla müşterilerinin en büyük yardımcısıdır.

 

HİZMET KALİTEMİZ

Karşı Reklam  bünyesinde müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin yanında yıllar içinde kazandığımız tecrübelerimiz ile kalitemizi de sunuyoruz.

 

Kalite İçeriğimizde;

-Yaratıcılık, uygulama

-Müşteri memnuniyeti

-Amaçlara en doğru şekilde ulaşmak

-Ucuz fiyat yüksek kalite

 

Stratejimiz;

-Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmek

-Müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini kavramak, çözüm üretmek

-Fiyata dayalı rekabetten kaçınmak. Yaratılan değerlere dayalı rekabeti oturtmak

-Sektörü iyi takip ederek, yeni projeler geliştirmek, farklı öneriler sunabilmek.

Reklam sektöründeki 16 yıllık birikimimiz, iş tecrübemiz ve meslek içi eğitimlerle kendimizi geliştirmiş, ileri teknoloji ve yöntemleri kulanımda beceri kazanmış bulunmamız, hizmet kalitesi standartlarımızıda yükseltmektedir.

 

 
     

WebMaster: ecobilişim2012

l